Łódzkie Czyta

Kalendarz wydarzeń

Konferencja Biblioterapeutyczna "Czytanie bawi, uczy, leczy" w Piotrkowie Trybunalskim

Od Czwartek 18 lipiec 2019
Do Wtorek 15 październik 2019
Szanowni Państwo,
Organizatorzy: Łódzkie Koło Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego, Zarząd Okręgu Łódzkiego oraz Zarządy Oddziału w Sieradzu i Piotrkowie Trybunalskim Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, Miejska Biblioteka Publiczna im. A. Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim i Gminna Biblioteka Publiczna w Rzgowie serdecznie zapraszają na Konferencję Biblioterapeutyczną "Czytanie bawi, uczy, leczy", która odbędzie się 15 października 2019 r. w nowej (i nowoczesnej) siedzibie biblioteki w Piotrkowie Trybunalskim - w Mediatece 800-lecia, pod patronatem Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego, Zarządu Głównego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich oraz Centrum Kultury Młodych w Łodzi.
Termin rejestracji: do 31 sierpnia 2019 r.
Opłata za udział: 50 zł
Termin płatności: 1-15 września 2019 r. (po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia, po 15 września nie zwracamy opłaty w przypadku rezygnacji z udziału)
Zgłoszenia przyjmujemy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Decyduje kolejność zgłoszeń.
W programie konferencji wykłady i warsztaty dla wszystkich uczestników. Szczegółowy program, formularz zgłoszeniowy, informacje na temat rejestracji, miejsca konferencji, prelegentów dostępne są na stronie: https://pbp.sieradz.pl/sbp/konferencja-biblioterapeutyczna
 

Wróć

Partnerzy


 
 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń