Łódzkie Czyta

Kalendarz wydarzeń

30. Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi

Sobota 28 wrzesień 2019

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego będzie brała udział w 30. Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi, który odbędzie się w dniach 28 – 29 września 2019 r. w Hali EXPO Łódź (Aleja Politechniki 4).
 
Jest to największa tego typu impreza w Polsce, której tegoroczna edycja przypada w 100-lecie polskiego komiksu. Już po raz 30 miłośnicy „świata w obrazkach” będą mogli spotykać się z gwiazdami polskiego i światowego komiksu, brać udział w spotkaniach autorskich, warsztatach i panelach dyskusyjnych, korzystać z największej komiksowej strefy targowej w Polsce, gier komputerowych i planszowych, strefy autografów, konkursu cosplay i wielu innych atrakcji.
 
Nasz udział to doskonała okazja do zareklamowania liczącej ponad 3 tys. egzemplarzy Kolekcji Komiksów. Na stoisku Biblioteki (nr 29) będzie można wziąć udział w licznych konkursach, quizach i zabawach przygotowanych dla fanów w różnym wieku. Do wygrania są ciekawe nagrody. Na pamiątkę polecamy zdjęcie w roli Supermena lub Wonder Woman!

Wróć

Partnerzy


 
 

Najbliższe wydarzenia