Łódzkie Czyta

Konkurs „Torba Pana Cogito”

Konkurs „Torba Pana Cogito”

 Rok 2018 został ogłoszony Rokiem Zbigniewa Herberta. Z tej okazji zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu województwa łódzkiego do wzięcia udziału w konkursie „Torba Pana Cogito”.

 Zadaniem uczestnika konkursu jest stworzenie projektu plastycznego inspirowanego twórczością Zbigniewa Herberta, który zostanie umieszczony na torbie promującej przedsięwzięcie „Pan Cogito odwiedza bibliotekę”. W projekcie nie może pojawiać się cytat Zbigniewa Herberta ani jego wizerunek.

 Projekt plastyczny może zostać wykonany dowolną techniką z wyłączeniem prac przestrzennych i prac wykonanych przy pomocy programów komputerowych.

 Praca może zostać wykonana przez jedną osobę lub zespół składający się maksymalnie z 2 osób.

 Praca powinna zostać dostarczona do Organizatora konkursu w formie papierowej w formacie nie większym niż A3. Na prace czekamy do 12 października 2018 r. Należy je dostarczyć osobiście lub przesłać na adres Biblioteki (wraz z formularzem zgłoszeniowym).

 Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Szczegóły w regulaminie.

Formularz zgłoszeniowy dla osób pełnoletnich

Formularz zgłoszeniowy dla osób niepełnoletnich

Lista laureatów konkursu „Torba Pana Cogito”

 Konkurs „Torba Pana Cogito” organizowany jest w ramach projektu „Pan Cogito odwiedza bibliotekę” realizowanego w ramach obchodów Roku Herberta. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


Partnerzy


 
 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń